• Pomoc drogowa na trasie z Bełchatowa do Sieradza
    Awaria na drodze

Pomoc drogowa

 

Pabianice Bełchatów Zduńska Wola Łódź

Miałeś awarię na drodze? Postaramy się uruchomić Twój samochód. Wypadek.. ? Odholujemy Twój samochód lawetą we skazane miejsce. do warsztatu, na parking lub do punktu złomowania pojazdów. Zajmiemy się formalnościami.

Awaria?

Jeśli Twój samochód uległ awarii – zadzwoń pod 888111206. Postaramy się go uruchomić. Pomożemy wymienić lub naprawić uszkodzone koło – współpracujemy z wulkanizacją czynną 24h na dobę. Rozładowany akumulator? uruchomimy Twoje auto za pomocą przewodów rozruchowych. Dowieziemy też paliwo jeśli zapomniałeś zatankować. Pomożemy również, gdy zatankowałeś niewłaściwe paliwo. Jeśli nie poradzimy sobie z usterką na miejscu, odholujemy Twój samochód do warsztatu. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i zaufanym mechanikami.

Wypadek?

W ramach pomocy drogowej oferujemy holowanie uszkodzonych pojazdów na lawecie. Wyciągamy auta z rowów, zasp śnieżnych i innych trudno dostępnych miejsc poza drogą – dysponujemy lawetą z dźwigiem HDS. Posiadamy lawety z hydraulicznie opuszczoną platformą, która zmniejsza ryzyko dodatkowych uszkodzeń oraz znacznie ułatwia i skraca proces załadunku. Możemy odholować auto na Twoją posesję jednak radzimy holowanie prosto do warsztatu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty związane z kolejnym transportem. Możesz też skorzystać z Naszego parkingu. Jeśli Twój pojazd uległ poważnemu wypadkowi i jego naprawa jest nieopłacalna – zajmiemy się jego złomowaniem. odholujemy samochód do stacji demontażu pojazdów i załatwimy wszystkie formalności.

Pomoc drogowa

  • holowanie pojazdów uszkodzonych i rozbitych
  • drobne naprawy na miejscu awarii
  • dowóz paliwa
  • wymiana koła
  • uruchamianie aut z rozładowanym akumulatorem
  • parking

Samochód na lawecie

Holowanie auta